22 | 08 | 2019

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Nareszcie nadszedł ten upragniony dzień - 24 czerwca 2016 roku. W galowych strojach, z uśmiechem na ustach, powedrowaliśmy do kościoła na uroczystą mszę świętą kończącą ten rok szkolny. Spotkanie w szkole poprowadzila wicedyrektor - pani Violetta Świder, która wręczyła uczniom wyrózniającym sie w nauce świadectwa z czerwonym paskiem. Otrzymali je:

kl 1a: Wojciech Woźniak, Paulina Sytnik

kl 1b: Joanna Wiatrowska, Weronika Kowalcze, Filip Gałęzki, Barbara Stefanik, Rafał Mroczka

kl 2a: Martyna Hernas, Błażej Bogdan, Martyna Pawłowska, Daria Woźniak

kl 2b: Bartosz Skwarczyński, Aleksandra Początek, Aleksandra Siedlecka, Martyna Stefanik.

Martna Stefanik otrzymała również nagrodę za osiągnięcia sportowe. Reprezentacje klas pierwszych i drugich zostały nagrodzone dyplomem za udział w szkolnym konkursie "Matematyczno - Przyrodniczy Czar Par". Najlpesi otrzymali zestaw cyrkli i linijek ufundowany przez Radę Rodziców PZSP w Olszance.

Kończąc apel pani Świder życzyła wszystkim uczniom bezpiecznych wakacji. Uczniowie rozeszli sie do klas, w których wychowawcy rozdali świadectwa pozostałym uczniom.

Życzymy udanych wakacji!

foto: Wioletta Perkowska